Collection: Food + Drink

95 products
  • Honey Acres - Honey Patties
    Regular price
    from $0.75
    Sale price
    from $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Devour Gluten Free - Brownie Mix
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Urbal Tea - Brain Booster
    Regular price
    from $5.99
    Sale price
    from $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Urbal Tea - Stress-Out
    Regular price
    from $5.99
    Sale price
    from $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Devour Gluten Free - Pancake Mix
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Devour Gluten Free - Pizza Crust Mix
    Regular price
    $6.75
    Sale price
    $6.75
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Honey Acres - 1.5 oz. Honey
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Urbal Tea - Sleep Right
    Regular price
    from $5.99
    Sale price
    from $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Urbal Tea - Berry Well
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Devour Gluten Free - Frosting
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Honey Acres - Clover Honey 12 oz.
    Regular price
    $11.99
    Sale price
    $11.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Bushel & Peck's - Apple Butter
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Devour Gluten Free - Chocolate Chip Cookie Mix
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Purple Thumb Lavender - Shortbread Cookie Mix
    Regular price
    $11.99
    Sale price
    $11.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Forest Floor Foods - Bloody Mary Rim Salt
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Forest Floor Foods - Maraschino Cherries
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Valley Fudge - Chocolate Fudge
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Valley Fudge - Dark Chocolate Caramel Sea Salt Fudge
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Valley Fudge - Mint Chocolate Swirl Fudge
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Valley Fudge - Peanut Butter Chocolate Fudge
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Chocolate Chip Gourmet Pancake & Waffle Mix
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Rusty Dog Coffee - Shortsighted, Med Roast
    Regular price
    from $12.99
    Sale price
    from $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Fed Up Foods - Kickin' Pickled Beets
    Regular price
    $15.25
    Sale price
    $15.25
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Fed Up Foods - Classic Dill Relish
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Devour Gluten Free - Mug Cake Mix
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Pink Squirrel Studios - Club Spinner
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    $11.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • PS Seasoning - pork rub
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Ketchup Please - Original
    Regular price
    $6.49
    Sale price
    $6.49
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Valley Fudge - 4 oz Pieces of Fudge
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Fed Up Foods - Browned Butter Sage Applesauce
    Regular price
    $10.75
    Sale price
    $10.75
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Valley Fudge - Raspberry Chocolate Swirl Fudge
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Bushel & Peck's - Pickled Veggies
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per